forum » ROBOT Millennium » Wykresy
Autor

Wykresy

Po dodaniu wszystkich przypadków, ustawieniu kombinacji, nie mogę znaleźć czegoś takiego jak wyniki mak i mini Momentów i sił wewnętrznych konstrukcji. a dokładnie poszczególnych elementów płyt, belek i słupów.

wiktorm

bez tytulu

szukam, ale program non-stop się wiesza, i nie mam sił po każdym kliknięciu resetować program szukając na ślepo

Iwan7777

bez tytulu

analiza i tam sa wykresy dla pretow i w tym ramym miejscu mapy dla paneli

wiktorm

bez tytulu

ale chyba się nie rozumiemy, chodzi mi o maksymalne i minimalne, nie tylko dla jednej kombinacji i jednego "pręta" ale dla wszystkich. Tak jedynie gdy mam jedno obciążenie i jeden element badam jest poprawnie. przy kombinacji z 60 rożnych obciążeń, 50 lub około 10 albo, nie wyświetlając wyników dla elelmentow tylko jednej kombinacji. a mi ekstremalne potrzebne z np 1000 kombinacji dla rygla 230-350, słupów 1-230 i płyt 350-450 (przykład). A chyba jest inna opcja niż skakanie po 400 elementach i spisywanie ręcznie wartości?

wiktorm

bez tytulu

kombinacje są oczywiście ustawione jako automatyczne. Zbyt dużo jest różnych kombinacji obciążeń.

wiktorm

bez tytulu

Czy ktoś wie co kolwiek? na razie jedynie w węzłąch mi podaje wartości a nie w przęsłach.

forum » ROBOT Millennium » Wykresy

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.