forum » ROBOT Millennium » niespójne mapy momentów
Autor
Post
mlynV

niespójne mapy momentów

Witam serdecznie,

chcialbym spytac z czego moga wynikać niespójne mapy momentów na załączony zrzucie ekranu. Siatka po weryfikacji jest spójna, ale ta część mapy mnie zastanawia i nie wiem na ile poprawne sa pokazywane przez nią wyniki.http://i50.tinypic.com/1oqhkw.jpg
pozdrawiam

Tomek_Robobat

bez tytulu

1/ jezeli mapy odczytywane sa w układzie "automatycznym" problemem może byc rozbierznosc ukladow lokalnych na panelach
2/ róznice na stykach paneli mogą wynikac równiez z domyslnego wygładzania wynikóww obrębie poszczególnych paneli a nie globalnego (czego bynajmniej nie nalezy traktowac jako zachętę do uzywania permanentnie wygładzania globalnego)
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » niespójne mapy momentówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.