forum » ROBOT Millennium » budynek wysoki
Autor

budynek wysoki

Modeluję budynek o ok. 40 kondygnacjach, ale już przy 20 nie mogę nałożyć siatki i nie wiem czy jest to możliwe, czy trzeba nałożyć siatkę na początku a potem pozostaje tylko kopiowanie i eliminowanie niespójności siatki?

Iwan7777

bez tytulu

Problem może być w sprzęcie na jakim pracujesz za mało wydajny.
Drugim z problemów może być za małe oczka siatki co generuje bardzo dużą liczbę wezłów i program nie daje rady.

gsem

bez tytulu

sprzęt nie był problemem, zwiększyłem oczka siatki i nakładałem ją na części a potem pozostało mi tylko wyeliminowanie nieciąglości. Muszą jeszcze trochę popracować nad tym programem...

forum » ROBOT Millennium » budynek wysoki

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.