forum » ROBOT Millennium » zmienna grubość paneli zakrzywionych
Autor
Post
kayser

zmienna grubość paneli zakrzywionych

Modeluję zbiornik kołowy i mam problem z utworzeniem zmiennej grubości paneli. Problem wynika z tego, że Robot nadaje zmienną grubość panela według układu globalnego a nie lokalnego i przez to grubość nie jest stała na obwodzie (zależy mi na tym żeby grubość zmieniała się po wysokości ale była stała na obwodzie). Czy jest inna możliwość zadania grubość panela zakrzywionego lub czy da się ustawić w jakiś sposób zmianę grubości według układu lokalnego?

http://img215.imageshack.us/img215/9450/33091883.png

 
forum » ROBOT Millennium » zmienna grubość paneli zakrzywionychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.