forum » ROBOT Millennium » kombinacje automatyczne, wykluczenia
Autor
Post
przemysław_

kombinacje automatyczne, wykluczenia

Witam,
mam problem z odpowiednim zdefiniowanym kombinacji automatycznych. Mam obciążenie eksploatacyjne i obciążenie śniegiem. Chciałbym zrobić tak, że śnieg i obciążenie eksploatacyjne wykluczają się. Obydwa przypadki mają inną "naturę", więc nie mogę (potrafię?) określić między nimi relacji. Jest na to jakiś sposób, czy muszę zdefiniować śnieg jako obciążenie eksploatacyjne i dopiero wtedy działać?

 
forum » ROBOT Millennium » kombinacje automatyczne, wykluczeniaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.