forum » ROBOT Millennium » zmiana wymiaru
Autor
Post
pojade

zmiana wymiaru

witam,
Mam taki problem- utworzyłam powłokę walcową o średnicy x. Niestety pomyliłam się ze średnicą. czy jest jakaś opcja która pozwala zmienić wymiar obiektu ale tylko w jednym kierunku? tak aby wysokość pozostała taka sama.

Tomek_Robobat

bez tytulu

Jest takie narzędzie jak "transformacja ukladu wspolrzędnych - ale dotyczy ono układow kartezjańskich i raczej "na plasko". W opisanym przypadku chyba prościelbyłoby zastosować skalowanie calego modelu a potem wyedytowac wysokość.

 
forum » ROBOT Millennium » zmiana wymiaruGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.