forum » ROBOT Millennium » Linie wpływu - suwnice
Autor
Post
witek28

Linie wpływu - suwnice

Witam!
Mam problem z zamodelowaniem ruchu dwóch suwnic na jednym torze, chodzi o to, że chciałbym uzyskać wykres linii wpływu od dwóch suwnic które nie mogą na siebie "najeżdzać", od siły jedynkowej dostaje wyniki takie same jak w przypadku tablic, suwnice też udało mi sie zamodelować jako pojazdy dowolne (para sił), pozostał natomiast problem z uzyskaniem maksymalnej wartości siły czy tez momentu od dwóch poruszających się niezależnie suwnic. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu to prosiłbym o odpowiedź.

 
forum » ROBOT Millennium » Linie wpływu - suwniceGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.