forum » ROBOT Millennium » Płyta żelbetowa różne odniesienia grubości jak modelować ??
Autor

Płyta żelbetowa różne odniesienia grubości jak modelować ??

Witam, mam modelować płytę stropową nad garażem układ płytowo słupowy, otóż mam problem z tym że płyta w niektórych pomieszczeniach górną powierzchnię ma np 10 cm niżej , a w niektórych nawet 1 m podwieszenie, i też różne grubości ale akurat z tym nie ma problemu grubszy panel i tyle... przepraszam za niesprecyzowanie dokładne ale dopiero zaczynam z robotem...
mniej wiecej wyglada to tak
http://img848.imageshack.us/img848/7759/plytai.jpg[/URL]

Uploaded with ImageShack.us

DraGeT

bez tytulu

Dobra już znalazłem, przy projektowaniu 2d jest 2d i koniec kropka ot tak mały szczegół włączyłem typ konstrukcji powłoka i jest gites...

forum » ROBOT Millennium » Płyta żelbetowa różne odniesienia grubości jak modelować ??

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.