forum » ROBOT Millennium » Kombinacje obciążeń
Autor

Kombinacje obciążeń

Mam pytanko. Jestem studentem i korzystam z wersji edukacyjnej robota 2012. Przy zmianie wpółczynników kombinacji normowych w parametrach zadania, robot przestał robić kombinacje normowe (wg PN-EN 1990:2004 i innych tez). Chciałem zmienic współczynniki, żeby wprowadzic odpowiednie dla mojego typu konstrukcji(na bazie PN-EN 1990:2004). Wrzuciłem swoj typ(plik rgl) do odpowiedniego folderu i podczytalem go do robota. Wcześniej coś pokombinowalem i w ogole wedlug ec nie robi kombinacji automatycznych, nie mam wzorcow kombinacji normowych. Co zrobic zeby przywrócić stan początkowy albo zeby robilo kombinacje wg moich ustawien? przy wprowadzeniu kombinacji recznie tez moge dac im tylko typ SGU. Dziękuję z góry za pomoc.

forum » ROBOT Millennium » Kombinacje obciążeń

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.