forum » Forum - uwagi i propozycje » Błędy w RSA
Autor
Post
kadzagogo

Błędy w RSA

Witam.
Gdzie mogę zgłosić błędy programu Autodesk Robot Structural Analysis, które udało mi się znaleźć podczas pracy na ww programie ?

Tomek_Robobat

Problemy i błędy w oprogramowaniu

Albo bezposrednio do Autodesku korzystając z konta uzytkownika na centrum subskrypcji, albo przez dystrybutora Autodesku, który to oprogramowanie dostarczył.
Pozdrawiam
TW

 
forum » Forum - uwagi i propozycje » Błędy w RSAGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.