forum » ROBOT Millennium » Rezultaty sił w prętach - siły osiowe i tnące
Autor
Post
hipodrom

Rezultaty sił w prętach - siły osiowe i tnące

Witam
Przepraszam za moje błachę pytanie, jednak nie mogę tego znaleźć. Gdzie mogę odczytać siłę osiową oraz tnąca dla pręta, który nie jest ułożony równolegle do żadnej z osi? W rezultaty -> wykresy na prętach -> NTM odczytuję tylko sily Fx Fy, co nie pokrywa się z układem lokalnym pręta.
Pozdrawiam
Dzięki za wyrozumiałość.

hipodrom

bez tytulu

mam

 
forum » ROBOT Millennium » Rezultaty sił w prętach - siły osiowe i tnąceGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.