forum » ROBOT Millennium » Problem z otwarciem plików Autodesk Robot Analysis Professional
Autor

Problem z otwarciem plików Autodesk Robot Analysis Professional

Posiadam wersję Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2011 i mam problem z otwarciem plików zapisanych w wersji 2010. Pojawia się komunikat: Otwarcie wybranego pliku nie jest możliwe, gdyż jest on uszkodzony lub używany przez inną instalację Autodesk Robot Structural Analysis Professional. Myślałem, że po wgraniu wersji 2010 uda mi się otworzyć plik, ale niestety nie udało się.
Czy ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane? Może ktoś miał podobny problem?

forum » ROBOT Millennium » Problem z otwarciem plików Autodesk Robot Analysis Professional

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.