forum » ROBOT Millennium » pręt w kształcie półokręgu
Autor
Post
palgan

pręt w kształcie półokręgu

Witam,
chciałbym się dowiedzieć czy w Robocie 2010 istnieje możliwość wymodelowania pręta o kształcie półokręgu czy też o dowolnej krzywiźnie. Pozdrawiam.

Tomek_Robobat

łuki

Tylko jako zdyskretyzowane do prostych odcinków (przy rysowaniu łuków/okręków w ARSA opcja dyskretyzacja + 'utwórz pręty')
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » pręt w kształcie półokręguGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.