forum » ROBOT Millennium » Dach powlokowo-szkieletowy
Autor
Post
wearethepeople

Dach powlokowo-szkieletowy

Wymodelowalem w robocie stożkowy dach powłokowy z blachy o gr 4mm oparty na dwuteownikach i po zadaniu obciazen w powloce mam sily ok 20kN a w ksztaltownikach mniejsze niz 1kN.Czy dzwigary musze obciazyc oddzielnie silami wiatr snieg itp czy mam moze zrobic okladzine zamiast powloki?

 
forum » ROBOT Millennium » Dach powlokowo-szkieletowyGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.