forum » ROBOT Millennium » Dostosowanie siatkowania
Autor
Post
Arfi

Dostosowanie siatkowania

Witam,
chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość w robocie dodawania nowych elementów skończonych do automatycznie wygenerowanej siatki ?
Jedyny sposób jaki znam to kopiowanie i późniejsza edycja tych elementów.
Zna może ktoś prostszą metodę?

Pozdrawiam

JGod

bez tytulu

Witam,
inną metoda która czasem może okazać się pomocna to lokalne zagęszczenie siatki w obrębie kilku ES (opcja dostępna w menu opcji siatkowania) i ewentualnie późniejsza edycja.

 
forum » ROBOT Millennium » Dostosowanie siatkowaniaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.