forum » ROBOT Millennium » Napreżenia krytyczne w komorze
Autor
Post
wearethepeople

Napreżenia krytyczne w komorze

Mam problem wymodelowalem sobie silos metalowy w robocie i chce sprawdzic naprezenia to wedlug polskiej normy silosowej naprezenia krytyczne na kierunku podluznym x-x wychodza ok rzedu 100 Mpa i jest ok zgadza sie ale na kierunku obwodowym według wzoru podanego w normie wychodza rzedu 4Mpa wiec jest cos nie tak.Czy jest mozliwe ze jest błąd w normie bo juz sto razy podstawialem i mi nie wychodzi.

 
forum » ROBOT Millennium » Napreżenia krytyczne w komorzeGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.