forum » ROBOT Millennium » Struktura rozłączona
Autor
Post
konrad23ww

Struktura rozłączona

Witam,

Modeluję więźbę dachową, zaczynam od wprowadzenia współrzędnych murłat, potem wprowadzam krokwie narożne (współrzędne odczytane z autocada). Niestety robot informuje o rozłączonej strukturze, po dokładniejszym przyjrzeniu się połączeniom widać rozłączenia. Korekta modelu rysunku nie zawsze działa, korzystam z opcji użycie połączeń sztywnych. Czy da się w inny sposób skorygować niepoprawne połączenia?

 
forum » ROBOT Millennium » Struktura rozłączonaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.