forum » ROBOT Millennium » bez tytulu
Autor

bez tytulu

Witam
Zamodelowałem konstrukcje utworzyłem przypadki obciążeń oraz wybrałem kombinacje automatyczne uproszczone, po czym program pokazał mi obwiednie prętów. Następnie przechodzę na zakładkę sił, a następnie obwiednia. Program do analizy prętów wybiera przypadki proste, np ssanie wiatru bez ciężaru własnego. Czy jest możliwość odpowiedniego ustawienia programu tak aby program brał pod uwagę jedynie kombinacje obciążeń?

Tomek_Robobat

bez tytulu

Tak - przefiltorwać przypadki wyśiwetlane w tabeli tylko do kombinacji.

forum » ROBOT Millennium » bez tytulu

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.