forum » ROBOT Millennium » przypadek prosty obciazenie jest brany do optymalizacji
Autor

przypadek prosty obciazenie jest brany do optymalizacji

Witam, czy nie jest to błędem że jak optymalizuje mój układ konstrukcyjny, to jako tą reprezentatywną kombinację bierze mi przypadek prosty - wiatr. Chyba w tym przypadku nie jest uwzględniony w ogóle ciężar własny konstrukcji, bo on też jest przypadkiem prostym, czy może jest zawsze ciężar własny uwzględniany ?

Tomek_Robobat

bez tytulu

proponuję sprawdzić listę przypadków wziętych do obliczeń przy weryfikacji/wymiarowaniu elementów.
Choć technicznie mozna tam wpisywac również numery przypadków prostych, z mojego punkty widzenia powinny się tam znaleźć zazwyczaj tylko kombinacje.

forum » ROBOT Millennium » przypadek prosty obciazenie jest brany do optymalizacji

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.