forum » ROBOT Millennium » Model obliczeniowy panela
Autor
Post
Tyro

Model obliczeniowy panela

Jestem początkującym użytkownikiem systemu Robot. Nurtuje mnie jedna sprawa a mianowicie wybierając z menu geometria==> charakterystyki ==> model obliczeniowy panela i tworząc nowy model obliczeniowy w części(sztywność sprężysta) elementy skończone typu mam do wyboru tylko powłokę, czy powinienem posiadać tam coś więcej dajmy na to płyta, tarcza itp....

Tomek_Robobat

bez tytulu

Aktualnie 'powłoka' to jedyna opcja w tym miejscu.

 
forum » ROBOT Millennium » Model obliczeniowy panelaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.