forum » ROBOT Millennium » łączenie prętów
Autor
Post
adamw4

łączenie prętów

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak połączyć dwa pręty o tym samym przekroju w jeden pręt. Tak żeby robot wyświetlał je jako jedna całość. Ułatwi mi to w definiowaniu połączeń. Z góry dzięki za pomoc.

Tomek_Robobat

bez tytulu

Nie ma takiej możliwości na etapie budowania maodelu. Pojedyncze pręty można co natomiast łączyć (w tzw. 'superpręty' :)) dla celów wymiarowania elementów stalowych i drewnianych.
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » łączenie prętówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.