forum » ROBOT Millennium » Częstotliwość drgań własnych
Autor
Post
axl1910

Częstotliwość drgań własnych

witam. czy można w Robocie sprawdzić jaką częstotliwość drgań własnych ma dana konstrukcja?

stahlbau

Drgania własne

Bez problemu można w robocie wyznaczyć częstości drgań własnych - należy przeprowadzić analizę modalna - taką należy ustawić w typach analiz. Otrzymujesz nie tylko częstości własne (częstotliwości i okres drgań również) ale także formy drgań (postacie własne). Można ustalić ile postaci drgań może być obliczonych - w zależności od liczby stopni swobody (dynamicznych) całkowita ich dostępna liczba może być ograniczona)

axl1910

bez tytulu

dzieki:)

 
forum » ROBOT Millennium » Częstotliwość drgań własnychGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.