forum » ROBOT Millennium » Dane niepoprawne nr błędu 1200.
Autor
Post
czesio

Dane niepoprawne nr błędu 1200.

Witam, jak w temacie, takie coś mi wyskakuje, może mnie ktoś oświecić czego dotyczy ten błąd?

Tomek_Robobat

1200

To jest błąd przy obliczeniach? Czy przy wyświetlaniu wyników?
Teoretycznie błędy 12XX odwołują się do problemów z odczytywaniem rezultatów na elementach skończonych. Albo problem sprzętowy (np. za mało pamięci dla dużego zadania) albo problem w Robocie, ale tego bez pliku na dobrą sprawę nie da się stwierdzic. Sprawdziłbym czy wybrany jest odpowiedni 'typ konstrukcji'.
Jeżeli błąd jest przy obliczeniach można spróbować zmienić solwer na Skyline, iteracyjny (ustawienia: bez multilevel'a i na 1/2 albo 1/4) albo w ostateczności wieloprocesorowy.
W razie problemów sugeruje podesłać zadanie na serwis.
pozdr
TW

 
forum » ROBOT Millennium » Dane niepoprawne nr błędu 1200.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.