forum » ROBOT Millennium » Aktywacja Robot Structural Analysis Professional 2011
Autor
Post
maciekchylonia

Aktywacja Robot Structural Analysis Professional 2011

Witam. Wygasła mi po 30 dniach bezpłatna licencja. Chciałbym teraz aktywować produkt. By to uczynić potrzebny jest numer seryjny. Czy ktoś mógłby pomóc? Na stronie Autodeska jakoś się nie potrafię odnaleźć.

Tomek_Robobat

bez tytulu

Rozumiem że to studencka wersja...?
Po zarejstrowaniu się do Education Community w Autodesk, przy późniejszym logowaniu otrzymuje się dostęp do wersji oprogramowania wraz z unikalnymi numerami seryjnymi.
[students.autodesk.com]
Swego czasu warunkiem zalogowania się było posiadanie konta e-mail z domeny uczelni.
pozdr,
TW

 
forum » ROBOT Millennium » Aktywacja Robot Structural Analysis Professional 2011GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.