forum » ROBOT Millennium » Analiza wyboczeniowa
Autor
Post
yhm

Analiza wyboczeniowa

Witam, mam następujący problem: przy analizie wyboczeniowej przestrzennej konstrukcji wiaduktu łukowego konstrukcja wybacza mi się w kierunku Y od obciążenia ciężarem stałym na kierunku Z. Wybaczają się wieszaki i ściagi natomiast łuki pozostają niemal w tym samym miejscu. Co zrobić w takim przypadku, żeby konstrukcja wyboczyła się w sposób naturalny (wydaje mi sie ze konstrukcja powinna raczej wyboczyc sie głownie na kierunku Z a nie an Y)?? Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Analiza wyboczeniowaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.