forum » ROBOT Millennium » niepoprawne wykresy na łuku
Autor

niepoprawne wykresy na łuku

Witam. Pisze prace inżynierską. Mam dźwigar kratownicowy łukowy.Łuk mam podzielony tak na 15 części (długość łuku około 40 m). Na wykresie momentów węzły traktuje mi jak podpory.Czyli na pasie górnym kratownicy od jednego do drugiego węzła kratownicy wartości wykresu kilka razy zmieniają znak.Wie ktoś co robię źle?

forum » ROBOT Millennium » niepoprawne wykresy na łuku

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.