forum » ROBOT Millennium » Inspektor obiektów
Autor
Post
sekoa

Inspektor obiektów

Cześć,
czy ktoś może spotkał się z takim problemem że w zakładce inspektora obiektów nie ma zakładki dot. obiektów. są tylko połączenia stalowe i elementy betonowe. Można przywrócić brakującą zakładkę bez ponownego instalowania?

czieki za pomoc

burczynski

bez tytulu

Mi się zdarzało. Narzędzia>Preferencje>opcja "Inspektor obiektów" powinna być zaznaczona. Nie wiem, dlaczego, ale czasami samo się przestawia.

 
forum » ROBOT Millennium » Inspektor obiektówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.