forum » ROBOT Millennium » Belki i ściany zakrzywione w planie
Autor
Post
Pablo1234

Belki i ściany zakrzywione w planie

Mam pytanie, czy w RSAP2011 istnieje możliwość prowadzenia belek i ścian np po obrzeżach okrągłej płyty? Jeśli tak, jak to zrobić?

macjar

bez tytulu

...żeby zrobić ściany i belki po łuku trzeba przed wszystkim zrobić płytę, a tego jak i ścian i belka nie da się wykonać, trzeba łuk dyskretyzować odcinkami prostymi im więcej odcinków tym łuk dokładniejszy...

 
forum » ROBOT Millennium » Belki i ściany zakrzywione w planieGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.