forum » ROBOT Millennium » Update 4 do ARSA
Autor
Post
Tomek_Robobat

Update 4 do ARSA

Witam,

Dzisiaj pojawiła się kolejna poprawka do programu ARSA. Na strona Robobatu pojawi się zapewne w najbliższym czasie - póki co link do strony Autodesku.
[usa.autodesk.com]
Zwracam uwagę, że update 4 należy pobrać odpowiednio do posiadanej wersji (tj: Autodesk Robot Structural Analysis 2011, Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2011 lub Autodesk Robot Structural Analysis Professional (x64) 2011).

Pozdrawiam,
Tomek Wojdyła
Robobat

 
forum » ROBOT Millennium » Update 4 do ARSAGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.