forum » ROBOT Millennium » SP3 - sabotaż Autodesku
Autor

SP3 - sabotaż Autodesku

Dlaczego nikt - w szczególności Robobat - nie ostrzegł przed instalowaniem SP3!!! Program traci jedną z głównych funkcji i co WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU. Czy to nie jest olewcze traktowanie klienta poza chwilą płacenia faktury.
To pytania: Kiedy będę miał to za co zapłaciłem?
Czy dobrze rozumie, że upgrade służy psuciu tego co działała?? Jaki jest cel tego działania??
Generalnie szkoda gadać......

Rafał_F

bez tytulu

Co masz na myśli pisząc "Program traci jedną z głównych funkcji..." może uda mi się zapobiec problemom w firmie (gdzieś o tym piszą ?)

piocichy

bez tytulu

Wg mnie zachowanie Autodesku jest naganne-możnaby pomyśleć o pozwie zbiorowym.Oburzające jest puszczenie SP3 w obieg bez przetestowania jednym z podstawowych funkcji/zadań RSA.Jeżeli już dali dupy i wypuścili szita to mogliby wypuścić SP4 kasującego błąd SP3....Ale oni mają swoich klientów głęboko gdzieś.
Szkoda tylko że Robobat nie informuje swoich kilkunastoletnich klientów o takim fakcie-wystarczyłoby puścić mejle.....
Generalnie krew zalewa.....

macjar

bez tytulu

a można konkretniej???

nugget

bez tytulu

... ale o so hozi ?? :)

A tak przy okazji, rowniez zainstalowalem SP3 ale nie analizowałem czy naprawili wszystko czy nie, bo nadal korzystam z 2010. Wydaje mi sie tylko ze troche szybciej sie wlacza... korzystacie juz z 2011 i wszystko wam chula ??

stahlbau

Do tomig

Rozumiem w pełni rozczarowanie, niemniej warto również czytać na stronie autodesku gdzie są sp i mp:
"AUTODESK DOES NOT GUARANTEE THAT YOU WILL BE ABLE TO SUCCESSFULLY DOWNLOAD OR IMPLEMENT ANY SERVICE PACK OR WORKAROUND, OR ANY OF THE TIPS, TRICKS, EXAMPLES OR SUGGESTIONS OUTLINED IN ANY AUTODESK PRODUCT SUPPORT TECHNICAL DOCUMENTS. TECHNICAL DOCUMENTS, SERVICE PACKS AND WORKAROUNDS ARE SUBJECT TO CHANGE WITHOUT NOTICE TO YOU"
formalnie więc temat jest zamknięty...

anpas

Ad. ROBOT

Co roku jest nowa wersja, co nie znaczy, że lepsza, jest kilka nowych fukcji, trochę kosmetyki - może to stwarzanie pozorów, a może nie radzenie sobie. Płacimy pieniądze za serwis, za kolejną nową wersję i mamy nadzieję, a przynajmniej ja, że program w końcu będzie dział jak należy, że nie będzie niespodzianek.Taich jak, np. niespójość siatki, która znika po zmienieniu opcji (zagęszczeniu siatkowania) - odp. serwisu: "zmieniłem wielkość siatki i jest ok", ale dlaczego tak a nie inaczej..... Jestem inżynierem w pierwszej kolejności i nie chcę tracić czasu na niespodzianki. Robot nie jest nie zastąpiony, nie jesteśmy już odcięci PN, zaczynją obowiązywać normy europejskie i jest kilka innych programów, część przetłumaczonych. Ciężko jest zmienić program, zwłaszcza taki o tak szerokim zakresie, kwestia wdrożenia i ceny, ale może warto. Wybieram się do naszych południowych sąsiadów zapoznać się bliżej z czymś podobnym do robota, ale chyba znacznie "obszerniejszym", podobno stabilnieszym - info dla zainteresowanych - jest polska wersja. Życzę Wszyskim kolegom inżynierom bezstresowej pracy w Robocie.

forum » ROBOT Millennium » SP3 - sabotaż Autodesku

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.