forum » ROBOT Millennium » Analiza FOOTFALL
Autor
Post
kixar

Analiza FOOTFALL

Witam

Pisze własnie prace magisterska i wykorzystuje w niej analizę FOOTFALL...
Napotkałem jednak problem z wyciagniecie wynikow z Robota...
Otoz... w helpie pod hasłem Opcje analizy harmonicznej Footfall jest napisane ze "Analiza polega na wyznaczeniu wertykalnej odpowiedzi (współczynnik odpowiedzi, przyspieszenie, prędkość, przemieszczenie) w węzłach konstrukcji, wywołanej obciążeniem od siły harmonicznej przyłożonej w węzłach."

I mi głownie chodzi o uzyskanie tego przemieszczenia... Wszytskie inne wartości mozna uzyskac bez najmniejszego problemu, natomiast kompletnie nie wiem gdzie moge znalesc przemieszczenie... ;/
W tabelce z przemieszczeniami wezłów sa same wyrazy "BRAK" wiec domniemam ze trzeba to wyłuskac gdziec z okna analizy footfall... ale nie mam zielonego pojecia skad ;/

Z góry dziekuje za pomoc

kixar

bez tytulu

Zbliza się termin ostateczny oddania mojej magisterki

Apeluje o pomoc!!!

 
forum » ROBOT Millennium » Analiza FOOTFALLGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.