forum » ROBOT Millennium » Element przenicowany - jak go znaleźć?
Autor
Post
mlody.rolnik

Element przenicowany - jak go znaleźć?

Witam. Mam "mały" problem z modelem - na etapie "renumerowania" znajduje element przenicowany, podaje jego numer po czym zaprzestaje obliczeń. Weryfikacja przeprowadzona z menu "Analiza" nie znajduje żadnych nieprawidłowości. Jak znaleźć nieprawidłowy element?
Mam także zastrzeżenia do samej opcji "weryfikacja" - zdarza jej się często nie widzieć niespójności w obiektach siatkowanych indywidualnie - wychodzi to dopiero na etapie generacji modelu. Używam wersji 2010

burczynski

bez tytulu

- prawy przycisk myszy>Wyświetl>Wyświetl atrybuty tylko dla wybranych obiektów
- menu Edycja>Zaznacz>lista rozwijalna Element skończony>lista rozwijalna Numer użytkownika>podać numer ES

 
forum » ROBOT Millennium » Element przenicowany - jak go znaleźć?GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.