forum » ROBOT Millennium » Problem obliczenia drgań własnych wyświetla się " Problem wyświetlenia 1060"
Autor
Post
grand25

Problem obliczenia drgań własnych wyświetla się " Problem wyświetlenia 1060"

Witam
Mam problem jak w temacie nie mogę obliczyć drgań własnych konstrukcji, przy końcu obliczeń jak ma już wyświetlić wyniki pojawia się informacja " Problem wyświetlenia 1060", ktoś wie co z tym zrobić?
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Problem obliczenia drgań własnych wyświetla się " Problem wyświetlenia 1060"GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.