forum » ROBOT Millennium » SP2 do Robota STANDARD 2011 - potrzebna reinstalacja
Autor
Post
Tomek_Robobat

SP2 do Robota STANDARD 2011 - potrzebna reinstalacja

Witam,

Większość użytkowników zapewne już wie że jak do tej pory ukazały się dwie poprawki do Robota 2011 (jako osobne instalki do wersji Pro i Standard).
Kilka dni temu wyszlo na jaw, że omyłkowo Autodesk udostępnił niepełną wersję SP2 do wersji Robota Standard. Nie była to ostateczna kompilacja SP i w związku z tym brakowało w nim kilku poprawek (m.in. zapisywanie rysunków el. żelbetowych do dxf).
Na dzień dzisiejszy Service Packi są już podmienione na naszej stronie internetowej (od piątku 13.08) i pobiera się już te prawidłowe wersje. Użytkownicy posiadający wersję Standard, którzy już zaktualizowali wersję 2011 a nie są pewni która co do pochodzenia SP mogą sprawdzić najnowsze daty modyfikacji plików w katalogu:
C:_Program Files_AutodeskAutodesk Robot Structural Analysis 2011_System_Exe
werja niepoprawna będzie datowana na 18.06.2010; wersja poprawna - 23.06.2010.
Niestety nie ma możliwości odinstalowania SP oraz ręczna podmiana plików raczej też nie wchodzi w rachubę, więc pozostaje jedynie odinstalowanie wersji Robota i jej ponowne zainstalowanie z poprawnym SP2 (SP1 jest już zawarty w SP2, wystarczy zainstalować tylko SP2). W przypadku braku wykonania reinstalacji, w przyszłości przy błędnym SP2 mogą wystąpić problemy z instalacją przygotowywanego obecnie SP3.

Jeszcze raz - problem dotyczy wyłącznie wersji STANDARD 2011 - nie dotyczy użytkowników wersji PROFESSIONAL.

Pozdrawiam,
TW
Robobat

 
forum » ROBOT Millennium » SP2 do Robota STANDARD 2011 - potrzebna reinstalacjaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.