forum » ROBOT Millennium » Prośba o pomoc
Autor
Post
kris84

Prośba o pomoc

Witam
Nie wiem czy wybrałem dobre miejsce, żeby zwrócić się z prośbą o pomoc, ale przejdę do rzeczy.
Jestem studentem budownictwa i piszę obecnie pracę inżynierską pt.:"Projekt koncepcji wieżowego zbiornika wodnego o konstrukcji żelbetowej".
Zrobiłem wszystkie rysunki konstrukcyjne i...ugrzązłem. Niestety nie potrafię posługiwać się żadnym programem, który wykonuje obliczenia statyczne konstrukcji.
Czy znalazłaby się może tutaj osoba, która pomogłaby mi w narysowanie i obliczeniu takiego zbiornika? Nie chodzi mi oczywiście o pomoc charytatywną, wszystkie szczegóły uzgodnilibyśmy przy pierwszym kontakcie.
Nie jest to projekt wykonawczy, więc obliczenia również nie będą skomplikowane.
Chodzi mi tylko o narysowanie konstrukcji i zastosowanie kilku stanów obciążeń: SGN, SGU, obciążenie wiatrem (przy zbiorniku pustym i pełnym), obciążenie śniegiem, obciążenie stałe, obciążenie eksploatacyjne.
Program Robot z tego co się orientuję, obliczając konstrukcję od razu dobiera zbrojenie (czy może się mylę?).
Zwracam się więć z wielką prośbą do Was o pomoc.
mój mail to: jakubk84@o2.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam
Kuba

 
forum » ROBOT Millennium » Prośba o pomocGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.