forum » ROBOT Millennium » Okna w programach
Autor
Post
Wojtek1421

Okna w programach

Witam,

Poniższe pytanie będzie raczej retoryczne, ale może ktoś się przyłączy w ocenie...
Nie jestem informatykiem-programistą, ale czy trudne jest tworzenie okien z możliwością rozciągania (w dwóch kierunkach najlepiej)? Znaczna większość okien np. w Robocie ma stały rozmiar i często malutki suwaczek. Część okien w najnowszej wersji jest większych, ale wciąż nie można zmienić ich rozmiaru.

nugget

bez tytulu

:D hehe

jakby tylko to było do poprawy... oraz dla mnie to nie problem.

Wojtek1421

bez tytulu

To faktycznie jest jedna z najmniejszych niedogodności, ale irytująca.

 
forum » ROBOT Millennium » Okna w programachGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.