forum » ROBOT Millennium » współczynnik sprężystości dla betonu
Autor
Post
slon

współczynnik sprężystości dla betonu

Witam,
Próbuję zamodelować płytę kotwiącą cięgna sprężające.W grubości panela definiuję współczynnik sprężystości ale niestety mam tylko wartość dla podbudowy cementowej i wynosi ona 0,085kN/mm3. Niestety naprężenia jakie wychodzą są zbyt duże. Dlatego potrzebuję przybliżonej wartości tego współczynnika dla betonu.Używam betonu B55, ale nawet przybliżona wartość dla betonu innej klasy była by pomocna. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 
forum » ROBOT Millennium » współczynnik sprężystości dla betonuGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.