forum » ROBOT Millennium » ...rysunki belki żelbetowej-
Autor
Post
macjar

...rysunki belki żelbetowej-

... w module belka żelbetowa(RSA2011) żle generowane są w tabelce rysunku zbiorcze zestawienia materiałów ; błędnie podawana jest objętość betonu przęsła a w konsekwencji gęstość zbrojenia, - przy kosztorysie się przydaje

Tomek_Robobat

objętość belki

Witam

Błąd dość sporo czasu temu któryś z kolegów zgłosił do Autodesku, niestety do tej pory nie doczekaliśmy się poprawki w SP. Wartość na rysunku jest faktycznie błędna, natomiast proawidłową objętość elementu powinno dać się odnaleźć w notce.

Pozdrawiam,
TW
Robobat

 
forum » ROBOT Millennium » ...rysunki belki żelbetowej-GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.