forum » ROBOT Millennium » Fundament pod maszyne
Autor
Post
kamild

Fundament pod maszyne

Zamodelowalem fundament pod maszyne jako konstrukcje objetosciowa i przy obciazaniu pojawil sie problem skurczu. Gdy mam np. slup zelbetowy przykladam obciazenie temp.-15* i wyniki sa realne. A jak taki przypadek rozpatrzyc/obciazyc przy konstrukcji objetosciowej?
Drugim problemem jest import bryly z AC - w jaki sposob powinna byc bryla zamodelowana w AC aby dalo sie ja przerzucic do Robota? Na razie nie udalo mi sie nawet prostego szescianu zaimportowac, a ww. fundament wyrzezbilem bezposrednio w Robocie.

pozdrawiam
kamil

 
forum » ROBOT Millennium » Fundament pod maszyneGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.