forum » ROBOT Millennium » RSA Pro 2011 Service Pack 2
Autor

RSA Pro 2011 Service Pack 2

Witam.

Widzę, że nikt nie ogłasza, więc podaję.
Nowy Service Pack do Robota Pro 2011.

[usa.autodesk.com]

Pozdrawiam.

nugget

bez tytulu

Kurcze... mnie najbardziej denerwuje czas ladowania aplikacji - dramat. Mam zainstalowanego tez 2010 i dziala o wiele szybciej + siatkuje i liczy mi modele ktore w 2011 maja niespojnosci. Idzcie z tym SP...

PS. A u was tez podczas instalacji rsa2011 nie wyswietla obrazkow w oknie instalacji.... to jest fuszera za gruba kase... totalna olewka tematu... rsa2011 nie jest ani szybsze ani lepsze niz 2010 - wrecz przeciwnie, nie warto instalowac 2011.

ahcinga

bez tytulu

może z moim kompem jest coś nie tak, ale u mnie na 2011 w ogole nie da sie pracować, zawiesza się caly i wyłącza, z sp1 na otwieraniu pliku, z sp2 na tworzeniu kombinacji, czyli prozaiczne czynnosci, konstrukcja tez jest prosta zwykla rama z 10 prętów. A co gorsze tego pliku juz 2010 nie da sie otworzyc, wiec wszystko od nowa muszę pod 2010 rysować.

stahlbau

grafika

Gdyby autodesk chciał płacić za ilość automatycznych raportów po "wysypaniu" się robota byłbym bardzo bogatym człowiekiem...
Niemniej wasze problemy wyglądają mi na kłopoty z instalacją i kartą grafiki. Długo z tym też walczyłem i dopiero wymiana karty grafiki rozwiązała sporo problemów. Robot ma chyba kiepsko rozwiązaną obsługę grafiki która nie tylko wpływa na słabą wydajność (np wyświetlanie map dużych zadań) ale i wpływa na inne pozornie nie związane w nią problemy. Proponuje wymienić na średniej klasy kartę cadowską.

bio

bez tytulu

Po zainstalowaniu SP2 Robot wykrzacza się przy niemal każdej zmianie okna. Odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie zmienia. Usiłowałem wyłączyć sprzętowe przyśpieszenie grafiki ale okno preferencji też się zawiesza.

forum » ROBOT Millennium » RSA Pro 2011 Service Pack 2

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.