forum » ROBOT Millennium » błąd podczas kombinacji
Autor
Post
robinnn

błąd podczas kombinacji

Witam

Podczas tworzenia kombinacji , chcąc zmodyfikować regulamin kombinacji normowych , wyświetla się następujący komunikat : Nie znaleziono C:Program FilesAutodesk Robot Structural Analysis 2010systemrespnde_001.dll . Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?

Tomek_Robobat

pnde_001.dll

Witam,

Nie wiedzieć dlaczego program zostało przyjęte domyślne ustawienie, że zawsze pierwszy raz program chce uruchamiać edytor regulaminu z angielskim interfejsem. Przy Standardowej instalacji na polskim systemie operacyjnym brakuje mu wtedy plików. Wyjście - wejść do wskazaniej ścieżki, znaleźć plik pnde_048.dll i zmienić mu nazwę na poszukiwane 001. program będzie myślał, że uruchamia interfejs angielski a włączy polski. Alternatywnie można przeinstalowac Robota do wersji 'pełnej'.

Pozdrawiam,
TW
Robobat

 
forum » ROBOT Millennium » błąd podczas kombinacjiGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.