forum » ROBOT Millennium » expert 2011 baza gruntów
Autor
Post
maciek84

expert 2011 baza gruntów

Witam
Mam problem z wczytaniem profilu geologicznego piasek próchniczy.
W bazie gruntów jest widoczna ale przy tworzeniu przekroju geologicznego gdy rozwijam istniejące grunty, nie ma go. Może wie ktoś jak sprawić żeby przy rozwijaniu gruntów przy tworzeniu przekroju geologicznego też się tam dany grunt znajdował. Z góry dzieki

 
forum » ROBOT Millennium » expert 2011 baza gruntówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.