forum » ROBOT Millennium » Prefabrykat żelbetowy-płyta żelbetowa, jak zamodelować?
Autor
Post
rafal_es

Prefabrykat żelbetowy-płyta żelbetowa, jak zamodelować?

Witam
Poszukuje informacji lub przykładu w jaki sposób zamodelować prefabrykat kablobetonowy (belki WBS)z płytą pomostu, konstrukcja jest to most na w/w belkach połączonych 3 poprzecznicami, zespolona z płytą żelbetową. Dodam że jestem początkującym użytkownikiem robota, na zajęciach miałem tylko konstrukcje stalowe modelowane w robocie. W instrukcjach do robota znalazłem tylko most stalowy z płytą żelbetową, niestety nic o pref sprężonych.


 
forum » ROBOT Millennium » Prefabrykat żelbetowy-płyta żelbetowa, jak zamodelować?GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.