forum » ROBOT Millennium » Problem ze zrzutem ekranu
Autor
Post
wojtek.ch

Problem ze zrzutem ekranu

Witam wszystkich forumowiczów, mam problem ze zrzutem ekranu. Po wykonaniu zrzutu ekranu próbuje wydrukować obrazki, które mnie interesują. Po wyborze odpowiednich obrazków i próbie ich wydrukowania, drukują się same ramki bez wnętrza. Co z tym zrobić?

 
forum » ROBOT Millennium » Problem ze zrzutem ekranuGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.