forum » ROBOT Millennium » Mały problem z RSA 11: preferencje.
Autor
Post
radekp

Mały problem z RSA 11: preferencje.

Witam.
Sam sobie stworzyłem głupi problem. Byłem już trochę zmęczony, więc chciałem zmienić schemat kolorów w RSA 2011 na nieco ciemniejszy żeby oczy mogły odpocząć. Okazało się, że po wypróbowaniu kilku schematów zapisanych w RSA nie udaje mi się wrócić do standardowego. Próbowałem już odinstalowywania (z czyszczeniem rejestru po RSA) ale wciąż gdzieś zapisują się na dysku ustawienia użytkownika i za każdym razem po reinstalacji dostaję znowu to samo, brzydkie okienko. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zmienić ustawienia na domyślne w jakiś inny sposób?

P.S. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby ktoś posiadający RSA 2011 podesłał mi na maila plik z ustawieniami. Można go zapisać wchodząc w Narzędzia/Preferencje/klikając na dyskietkę (zachowaj preferencje). Myślę, że plik taki mógłby przywrócić mojego Robota do stanu pierwotnego. Mój mail to: przeradir@gmail.com
Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam,
R.

radekp

bez tytulu

problem rozwiązany.

 
forum » ROBOT Millennium » Mały problem z RSA 11: preferencje.GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.