forum » ROBOT Millennium » Prezentacja wyników dla SGN Ponderacje
Autor
Post
baku

Prezentacja wyników dla SGN Ponderacje

Mam pytanie dotyczące prezentacji wyników (mapy momentów i sił membranowych) dla SGN Ponderacje. Czy dla takiego stanu prezentowana jest obwiednia sił (podawane są dwie wartości oddzielone łamaną)?

Tomek_Robobat

bez tytulu

Tak - wartosci prezentowane z łamaną to odpowiednio wartosci górna i dolna. Jeżeli widoczne są tez grubsze wytłuszczone to jest to wartośc konkretnie obwiedni gornej lub dolnej zależnie od tego co jest wybrane pod klawiszem "wybór składowej". Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Prezentacja wyników dla SGN PonderacjeGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.