forum » ROBOT Millennium » Dodawanie karteczek
Autor
Post
nico16

Dodawanie karteczek

i jeszcze jedno pytanie. w rezultatach ( np wykresy deformacji)kiedy mam zaznaczone ekstreme globalne dodać np. jeszcze jedną karteczkęz wynikiem przemieszczenia w interesującym mnei miejscu tak zeby to bylo na jednym wykresie a nie zebym musil korzystac z analizy poszczegolnych prętów?

nico16

bez tytulu

przy okazji interesuje mnei też usuwanie zbędnych karteczek.

nico16

bez tytulu

no nei wierze ze nie ma takiej opcji w RSA.. czy nikt na prawde nei wie czy da sie cos takiego zrobic..?

 
forum » ROBOT Millennium » Dodawanie karteczekGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.