forum » ROBOT Millennium » Wyświetlanie wyników
Autor

Wyświetlanie wyników

Szanowni państwo, modeluje konstrukcje powłokową, i elementy wewnętrzne są zakrywane przez inne elementy.
Jeśli interesują mnie mapy na elementach wewnętrznych, nie mogę ich zobaczyć, czy w Robocie istnieje odpowiednik warstw, albo czy można nadać pewnym elementom przezroczystość.

wojtek.ch

bez tytulu

Jest pewien sposób, którego ja używam, tylko nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem. między okienkim z wyborem pręta i wyborem przypadku obciażenia jest taka ikonka domku na niebieskim tle. zaznaczasz co cchesz aby bylo w nowym oknie, klikasz na ta ikonke, otwiera sie nowe okno tylko z fragmentem przez Ciebie wyizolowanym

ktarsa

bez tytulu

Dokładnie o to mi chodziło. Dziękuje.
A czy w robocie jest możliwa praca na warstwach ??

wojtek.ch

bez tytulu

To zależy dokładnie o jaką pracę Ci chodzi. Jeśli masz na myśli cos takiego jak w Autocadzie to nic mi o tym nie wiadomo. Jest natomiast możliwość kolorowania poszczegolnych rodzajów profili, dzięki temu wiadomo gdzie jaki mamy zastosowany w konstrukcji.

forum » ROBOT Millennium » Wyświetlanie wyników

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.