forum » ROBOT Millennium » bez tytulu
Autor
Post
macjar

bez tytulu

przy obliczeniach statycznych płyty żelbetowej przyłożyłem obciążenie typu obciążenie powierzchniowe (3p)- prowadząc obliczenia w module płyta żelbetowa wyskakuje że obciążenie jest żle przyłożone do kontura ... po bezskutecznych próbach wprowadzania obciążenia zmieniłem moduł na powłokę 3d i wszytko działa ?! czy ktoś wie z czego taki problem wynika ???

 
forum » ROBOT Millennium » bez tytuluGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.