forum » Forum - uwagi i propozycje » Trudności z otworzeniem ROBOT MILLENNIUM
Autor
Post
Dudirobson

Trudności z otworzeniem ROBOT MILLENNIUM

Niedawno się zarejestrowałem w Robobacie i od samego początku mam problem z wejściem na zakładkę ROBOT MILLENNIUM. Wyświetla się komunikat o błędzie oraz informacja, że szukana przeze mnie strona nie istnieje. Proszę o sugestie, co powinienem w takiej sytuacji zrobić. Dziękuję.

 
forum » Forum - uwagi i propozycje » Trudności z otworzeniem ROBOT MILLENNIUMGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.